KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509239
nr 1250 9239
Oidentifierad konstnär. Signerad. AH, blomsterstilleben. Olja på duk, 81x65
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:44:11
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)